česky anglicky německy
Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | rezervace@stara-pekarna.cz recepce@stara-pekarna.cz

výlety a restaurace

V této sekci naleznete tipy na výlety a restaurace v Liberci a okolí.

TIPY na VÝLETY

Liberec je město, kde se rozhodně nudit nebudete. Město a jeho okolí nabízí sportovní, kulturní, zábavné a přírodní aktivity pro dopspělé i děti. Níže vám přiinášíme přehled nejzajímavějších míst v Liberci. 

417988.jpeg

Ještěd

Největší dominantou Liberce je Ještěd. Hora s televizním vysílačem nabízí dechberoucí výhled na okolí. Ve vysílači naleznete restauraci. Na Ještěd můžete vyrazit autem (10 minut od hotelu) nebo tramvají č. 3 (16 minut jízdy ze stanice Fugnerova, která je 1 minutu chůze od hotelu). 

Více

Jizerske-hory.jpeg

Jizerské hory

Krása Jizerských hor nabízí velkou řadu turistických cest. Využít můžete vlakovou a autobusovou dopravu z Liberce (hlavní nádraží 7  minut chůze z hotelu nebo 2 minuty tramvají). Trasy vedou na horu Smrk, k vodopádům Černého Potoka, na rozhledu Frýdlantského Cimbuří, na přírodní rozhlednu Paličín nebo rovnou můžete přejít celé Jizerské hory. 

Více

03316498.jpeg

Bedřichov

Bedřichov nabízí 3 vleky a sjezdovky, ale také hlavně vyhlášené běžecké tratě. V oblasti Jizerské magistrály se každoročně v lednu koná nejznámější český lyžařský závod Jizerská 50 se startem a cílem v Bedřichově. Celkem je upraveno 180 km běžeckých stop. Do Bedřichova se dostanete autobusem č. 18 ze zastávky Fugnerova, která je 1 minutu chůze od hotelu.

Více

iQLANDIA_EXTERIER_Vecerni_3.jpeg

IQLANDIA

iQLANDIA je unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem v Liberci. Jeho součástí je přes 400 interaktivních exponátů. Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. Pro děti již od 3 let. IQLANDIA je 7 minut chůze od hotelu (nebo 1 minutu jízdy autobusem č.17 z Fugnerova), zaparkovat můžete přímo v areálu, kde je placené parkoviště. 

Více

size4-16406801943414-103-prvni-tyden-v-lednu-zustane-plavecky-ba

Plavecký bazén

Sportovní a rekreační plavání, skoky do vody, potápění, tobogány, skluzavka, sauna, dětská sauna, vířivky, sluneční louka, to vše nabízí liberecký bazén. K bazénu dojdete za 10 minut nebo můžete zaparkovat přímo před bazénem. 

Více

h4dDxU.jpeg

Aquapark Babylon

Aquapark se nachází v zábavním centru Babylon, který je 7 minut chůze od hotelu (nebo 1 minutu jízdy autobusem č.17 z Fugnerova). Nabízí vyžití především pro děti. V Aquaparku jsou tobogány, vodní hrad, vodní skluzavky, divoká řeka, vířivky, páry a jiné.

Více

DinoPark_Liberec,_Vchod.jpeg

Dinopark 

Park pro milovníky dinosaurů se nachází 2 minuty chůze od hotelu. Celoročně otevřený krytý zábavní park, který najdete ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec. Unikátní pohled na vývoj planety Země od Velkého třesku přes období vlády dinosaurů až do dnešních dnů.

Více

ogl.jpeg

Oblastní galerie

Pátá největší v Česku, založena v roce 1953, unikátní sbírka evropského umění, příjemné prostředí budovy bývalých Lázní doplněné o současné architektonické detaily... Taková je Oblastní galerie Liberec! Dostanete se tam za 4 minuty tramvají č. 2 nebo 3 ze zastávky Fugnerova. 

Více

size4-16153700486077-103-v-prirode-ani-zahradach-uz-temer-nejsou

ZOO

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zoologická zahrada v České republice. V jejím 14 hektarovém areálu je chováno více než 170 druhů zvířat. Dostanete se tam za 8 minut tramvají č. 2 nebo 3 ze zastávky Fugnerova do stanice Lidové sady - ZOO.

Více

sys_media_30463.jpeg

Motokáry

Krytá trať o celkové délce 450m je právem zařazena jako největší a nejdelší celoroční krytá dráha s provozem 365 dní v roce. Díky poloze v centru Liberce zde naleznete snadné parkování a to přímo v parkovacím domě OC FÓRUM Liberec nebo dojdete pěšky z hotelu za 2 minuty.

Více

liberec-radost-23-4-19.jpeg

Hokej

Milovníci hokeje mohou navštívit extraligové utkání libereckého týmu HC Bílí Tygři. Zápasy se konají v Home Credit aréně do které se dostanete za 5 minut jízdy autobusem č. 17 ze stanice Fugnerova, která je 1 minutu chůze od hotelu.

Více

c738671eb5f83a83909f9837b8986d46_resize=899,592_.jpeg

Botanická zahrada

Zahrada se skládá z desíti různě velkých expozičních pavilonů, skýtajících plochu zhruba 3500 metrů čtverečních. V pavilonech je prezentováno 14 rozličných botanických témat. Dostanete se tam za 9 minut tramvají č. 2 nebo 3 ze zastávky Fugnerova do stanice Botanická zahrada. 

Více

RESTAURACE

V Libreci se můžete najíst ve výborných restauracích, záleží jen na vás, jesli máte chuť na českou klasiku, burger, asijskou iindickou kuchyni nebo chcete jen večer posedět u řemeslného piva. 

IMG_3007.JPG

Barvírna Bar

Ochutnejte 10 druhů řemeslných piv v centru Liberce. K jídlu si můžete vybrat řízečky, tatarák, degustační prkénka a další jídla k pivu. Pro hotelové hosty nabízíme degustační prkénko čtyř piv ZDARMA a k tomu ještě 10 % slevu na celkovou útratu. Bar je 7 minut chůze z hotelu. 

Rezervace - Hotel Stará Pekárna

JARO AKCE - Zadejte k rezervaci Slevový kód JARO2024. Získejte slevu 7% na celý pobyt a jednu hodinu v privátním wellness s vířivkou a saunou od 8:00 - 14:00 hod ZDARMA!

(akce platí do 30. června 2024)