česky anglicky německy
Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | rezervace@stara-pekarna.cz recepce@stara-pekarna.cz

 Vítáme Vás v rodinném wellness hotelu Stará Pekárna

založeno 1797

 5 důvodů, proč se ubytovat u nás:

1) Umístění hotelu 

V těsné blízkosti Libereckého zámku a zámeckého parku Vám poskytneme ubytování a odpočinek v útulných pokojích hotelového standardu a v historickém stylu. Výhodné umístění na klidném místě v centru města poskytuje snadné spojení pěšky nebo městskou dopravou na Ještěd, do ZOO, Aquaparku, IQLANDIE , Jizerských hor a i do blízkého Jablonce nad Nisou a okolí. Těšit se můžete i na tradiční pekařské speciality. Jen 1 minutu chůze od hotelu se nachází zastávka MHD Fugnerova, kde staví všechny autobusové spoje a tramvaje. 

2) Rodinná atmosféra

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Stará Pekárna Vám nabídne historicky laděný interiér a přátelské prostředí s možností využití standardů dnešní doby, včetně bezplatného využití bezdrátového internetu a internetové televize. Privátní parkoviště je v našem uzavřeném areálu ZDARMA. Za teplého počasí si můžete odpočinout na slunné zahradě.

3) Skvělé snídaně

V jídelně a společenské místnosti vám poskytneme lahodnou snídani formou švédských stolů. Vyberete si ze studené i teplé nabídky specialit. Ochutnat můžete domácí pomazánky, uzeniny, sýry, vaječné speciality, zeleninu, ovoce, jogurty, cereálie, dezerty, naše moučníky, kávu, čaj, džusy, prosecco i domácí pečivo.

4) Privátní wellness

Navštivte naše privátní wellness s vířivkou, finskou saunou a infrakabinou. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro hotelové hosty do 14:00 vstup ZDARMA (doporučujeme rezervovat si předem). 

5) Pobytové balíčky

Chystáte rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, víkend s přáteli nebo romantický pobyt? V naší nabídce naleznete romantický pobyt pro dva, balíček pro rozlučku se svobodou i oslavu narozenin. 

 

... a ještě trochu historie

Když se hrabě Kristian Filip Clam Gallas na konci 18. století rozhodl založit novou reprezentativní čtvrť pro bohaté měšťany města tehdejšího Liberce, vybral si krásné místo v centru města, vedle zámeckého parku, umístěné na hlavní příjezdové trase od Prahy. Tato čtvrť dostala na jeho počest jméno Kristiánov.

Zámeckým architektem byl vytvořen návrh zástavby, v jejímž středu byl park obklopený pozdně barokními a klasicistními domy. Zde byla v roce 1797 postavena místním pekařem pekárna, která celou nově vzniklou čtvrť provoněla čerstvým chlebem.

Po více než 200 letech se nám podařilo dotknout se alespoň kousku historie a tu Vám nabídnout při ubytování ve stylovém wellness hotelu  Stará Pekárna.

Rezervace - Hotel Stará Pekárna

JARO AKCE - Zadejte k rezervaci Slevový kód JARO2024. Získejte slevu 7% na celý pobyt

(akce platí do 30. června 2024)