česky anglicky německy rusky
Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | rezervace@stara-pekarna.cz recepce@stara-pekarna.cz
0 Kč

Vítáme Vás v rodinném wellness hotelu Stará Pekárna

_FUN9867web.jpg

Ubytování

Ubytujte se v našem rodinném hotelu, který se nachází v centru Liberce, a užijte si pohodlí i se snídaní. Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje a apartmány. 

Rezervace

VíÅivka.jpeg

Soukromé wellness

Navštivte naše privátní wellness s vířivkou, finskou saunou a infrakabinou. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro hotelové hosty do 14:00 vstup ZDARMA (doporučujeme rezervovat si předem).

Rezervace

JAP7dd485_82892267.jpeg

Lyžování na Ještědu

Užijte si zimní lyžování na Ještědu. Z našeho hotelu jen 10 minut jízdy autem nebo tramvají. Zastávka 1 minutu chůze od hotelu.

Aktuálně

_FUN0730web.jpg

Snídaně

V našem hotelu ráno podáváme skvělé snídaně formou švédských stolů. Vyberete si ze studené i teplé nabídky specialit. Ochutnat můžete domácí pomazánky, uzeniny, sýry, vaječné speciality, zeleninu, ovoce, jogurty, cereálie, dezerty, naše moučníky, kávu, čaj, džusy, prosecco i domácí pečivo.

Restaurace

Penzion Stara Pekarna a Evangelický kostel

Parking a dostupnost

V hotelu je uzavřené a hlídané parkoviště. Hotel se nachází přímo v centru Liberce. Po Liberci se můžete pohybovat tramvají č. 3, která vás zaveze přímo na Ještěd, do ZOO či muzea. Zastávka tramvaje je 1 minutu chůze od hotelu. Stejně vzdálená je i zastávka autobusů Fügnerova, kde staví všechny linky MHD. Nechte se linkou č. 17 zavézt do IQ Landie, č. 18 do Bedřichova na Jizerskou 50 nebo linou č. 500 ZDARMA do nákupního centra. 

Jízdní řády

_FUN8583web.jpg

Pobytové balíčky

Chystáte rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, víkend s přáteli nebo romantický pobyt? Koukněte na naši nabídku výhodných a tématických pobytů. 

Pobytové balíčky

Rezervace - Hotel Stará pekárna