Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | rezervace@stara-pekarna.cz recepce@stara-pekarna.cz
0 Kč

Zajistíme, aby nic nebylo ponecháno náhodě, a aby každý detail vaší dovolené byl zodpovědně vyřešen. Proto budete mít čas jen sami pro sebe a najdete poklidné prostředí, které potřebujete k tomu, abyste si užili vše, co vám nabízíme.

V našem hotelu můžete znovu objevit klid a vnitřní rovnováhu v privátním wellness pro 2-4 osoby, které je vybaveno vířivkou s chromoterapií, finskou saunou a infrasaunou, odpočinkovou lavicí a místem pro posezení se sklenicí vína, piva či šampaňského.

V docházkové vzdálenosti cca 7 minut směrem do centra Vám nabízíme možnost posezení v našem zážitkovém podniku Barvírna Bar. Zde si můžete vychutnat ochutnávku dle vlastního výběru z 10 řemeslných piv, které pravidelně rotujeme. K jídlu nabízíme naše speciality z české i mezinárodní kuchyně.

Využijte naše balíčky, doporučujeme rezervovat předem:

UBYTOVÁNÍ A WELLNESS

Třídenní pobyt pro dvě osoby se snídaní podávanou formou bufetu. V ceně je zahrnuta dvouhodinová návštěva našeho privátního wellness.

 

UBYTOVÁNÍ A DEGUSTAČNÍ PIVNÍ OCHUTNÁVKA

Jednodenní pobyt pro dvě osoby se snídaní podávanou formou bufetu spojený s návštěvou našeho Barvírna Baru, kde je pro každého připravena degustační pivní ochutnávka ze čtyř druhů řemeslných piv a následná konzumace tří piv dle vlastního výběru z aktuální nabídky. Pivní menu je rotující, vybíráme z nejlepších piv z naší i mezinárodní scény.

UBYTOVÁNÍ A MASOVÁ ŠARÁDA

Jednodenní pobyt pro dvě osoby se snídaní podávanou formou bufetu. V ceně balíčku je návštěva našeho Barvírna Baru, kde pro Vás bude připraveno bohaté prkénko s masovými dobrotami (1 kg vepřévých žeber, 2x porce BBQ kuřecí křídla, ochucené trhané vepřové kolínko) a pro každého jedno pivo dle vlastního výběru z nabídky 10 piv.

Rezervace - Hotel Stará pekárna

Kdo u nás byl..